swoosh

MET 50% KINDEREN, 100% ONDERWIJS!

14-05-2020
Acht weken lang moesten we ze missen, de kinderen van groep 1 t/m 8. Maar afgelopen maandag was het dan eindelijk zover: de eerste helft van onze leerlingen (in vaktermen 'het eerste cohort') mocht weer naar school en werd voor half negen door de leerkrachten opgevangen op de afgesproken verzamelplek.
Hoewel er in de klas eerst van alles moest worden verteld over 1,5 meter afstand, elleboogniesjes, desinfecterende middelen en looproutes, konden we eindelijk van onze pappenheimers horen hoe de afgelopen periode bij hen was verlopen. Toen op dinsdag ook 'de tweede helft' was gespeeld, werden voor het eerst voorzichtige stapjes gemaakt op het onderwijsinhoudelijke vlak. Bij de leerkrachten was het overheersende gevoel dat de opstart rustig en goed is verlopen. Blij als we zijn dat we met 50% van de kinderen, weer voor 100% voor de klas kunnen staan! En -ook dat moet worden vermeld - wat zijn we trots op onze leerlingen die zich super door de afgelopen periode heen hebben geslagen. Hopelijk nu voor ouders en kinderen weer wat meer rust aan het thuisfront. Maar alertheid blijft geboden, want deze bijzondere periode is natuurlijk nog lang niet ten einde. We blijven uw kind daarom extra goed volgen en blijven (op afstand) uiteraard ook in contact met de ouders. Zo zullen we u ook weer tijdig informeren als we in een volgende fase terecht gaan komen.
Neem contact op