swoosh

Ouders (niet/wel?) in de school

25-11-2021
Allereerst: Momenteel 3 groepen in quarantaine op onze school en in verschillende groepen hebben we te maken met positief geteste kinderen.

Dat maakt dat we u er bovenal op willen wijzen dat het belangrijk is om uw zoon of dochter goed te controleren op klachten. Indien Corona gerelateerde klachten: blijf thuis en ga testen.

We hadden u beloofd dat er, ook buiten de weken na de vakanties om, momenten zouden zijn waarop u met uw kinderen 's ochtends naar binnen mocht komen. Omdat we vanuit de laatste coronamaatregelen de expliciete opdracht hebben om de 1,5-metermaatregel te handhaven, kunnen we helaas geen groepen ouders in onze school verwelkomen. Daarnaast zijn de gangen ook te smal om u daar tegelijkertijd te ontvangen. We volgen de ontwikkelingen goed en houden u natuurlijk op de hoogte. Tot slot blijft ongewijzigd dat, indien u de leerkracht dringend moet spreken u, met mondkapje op, van harte welkom bent.
Neem contact op