swoosh

Informatie-avonden 26 en 27 september

16-09-2022
Op deze avonden bent u van harte welkom op onze school. Het is niet de bedoeling dat de kinderen die avond mee naar school komen want tijdens deze avond geven de groepsleerkrachten van uw zoon of dochter informatie over de verschillende ontwikkelingen en relevante momenten van het schooljaar en van de groep als geheel.

 Op maandag zijn de ouders van de groepen 7 en 8 om 19 uur aan de beurt en om 20.00 uur zijn de ouders van de groepen 1-2 aan de beurt. Op diezelfde avond is er om 20.00 uur info over het voortgezet onderwijs voor de ouders van de groepen 7 en 8. Op dinsdag is het om 19.00 uur de beurt voor de ouders van de groepen 5 en 6 en om 20.00 uur voor de ouders van de groepen 3 en 4. De informatieavonden worden in de eigen lokalen gehouden. Alleen voor de info over het voortgezet onderwijs (voor alle ouders van de 3 groepen 8) vindt in de (P)aula plaats. De directeur van onze school, Peter de Baar, is op beide avonden aanwezig. Mocht u hem willen spreken dan vindt u hem op het centrale plein van ons gebouw.


 
Neem contact op