swoosh

Ons team

Wie doet wat bij ons op school? Hieronder een overzicht van de mensen die bij ons op school werken.
Directeur:
Peter de Baar
 

Managementteam


teamleider onderbouw:
Yvonne van Haaren
teamleider middenbouw:
Angeline Gooijers
teamleider bovenbouw :
Dirk van Iersel
 

Schooljaar 2020-2021

groep 1-2 M:             Marieke Lodewijks
groep 1-2 Y/M:         Yvonne van Haaren &  Marleen Sprengers 
groep 1-2 N/D:          Nicole van Amelsvoort & Desireé van Diest
groep 1-2 C/K/L:      Corine Holtrop & Karin van Oirschot & Laura Vromans (LIO)
groep 1-2 D/V:         Dian Brock & Vanessa de Laat
groep 1-2 K/M:         Karin van Oirschot & Mariëtte Veldman
            
groep 3 S/S:             Simone Barendregt & Esther van Veldhoven
groep 3 A/M:            Anne Luteijn & Marieke van Elk
groep 3 A/C:             Angeline Gooijers & Coby van den Biggelaar

groep 4 A/B:            Astrid de Jong &Babette Schraven
groep 4 I/C:             Ilse van Pelt & Caroliene van der Graaf
groep 4 P:                 Pleuni van Ruijven

groep 5 A/S:             Angelique Verberne & Sofie de Graaf
groep 5 A/R:             Annelies Cloo & Renske Schroot
groep 5 J:                 Jasmine

groep 6 I/S/N:         Ineke Sleddens & Sofie de Graaf & Nard Ippen ( LIO)
groep 6 C/A:           Corine van der Gun & Annelies Maus 
groep 6 L:                Lotte van Poppel

groep 7 S:                Sabine van Riel
groep 7 D/J/J:         Dirk van Iersel & Julie Brugmans & Jolien Brink ( LIO)
groep 7 M/D/D:       Daniëlle van den Eerenbeemt & Demi van Tilborg  ( Marloes Verbeek start met                                             zwangerschapsverlof)

groep 8 L:                Lisa Veraa
groep 8 N/J:            Nick van Vugt & Julie Brugmans
groep 8 J:                Remco Roestenburg

Interne begeleider onderbouw:    Mariëtte Veldman
Interne begeleider middenbouw: Marieke van Elk
Interne begeleider bovenbouw:   Danielle van den Eerenbeemt
Ondersteuner leesbevordering:  Annelies Cloo
Specialist begaafdheid:               Liesbeth van der Velden
Onderwijsassistenten:                  Merne Muskens
                                                       Susan Geurts
                                                       Fleur van Assem
Leesondersteuning:                     Marcel de Reuver

Voor- en vroegschoolse Educatie: Susan Geurts

Administratief medewerkster:     Karin Elands
Conciërges:                                   Sjef Verhagen, Erwin Hopmans, Marion Spijkers
ICT-er:                                           Nick van Vugt
Eventmanager                              Kim van Besouw


 

Neem contact op